Страхування майна компанії

страхование имущества

17.08.2016

Страхування майна компанії не видаткова графа, а складова інвестицій.

Це найважливіший інструмент захисту власного або орендованого майна. Мова йде не тільки про сам конструктив будівлі і ремонту всередині, а й про витрати пов’язані з обладнанням, технікою і меблями – а це мільйони гривень.

Страхові компанії України зараз пропонують цілий ряд видів страхування з майнових ризиків.

Юридичні особи можуть оформити стандартне страхування майна, страхування відповідальності перед третіми особами, кредитне майно і титульне.

Орієнтовно 40% компаній Києва мають страховку майна і страховку відповідальності перед третіми особами. По підприємствах статистика вище – 68%, пов’язано це з більшою кількістю ризиків.

Класичне страхування майна покриває грабіж, протиправні дії третіх осіб, пожежу та вибухи, затопленнята стихійні лиха, вихід з ладу обладнання компанії. Страхування відповідальності перед третіми особами актуально для промислових підприємств, особливо в житлових районах міста.

Якщо говорити про страхування заставного майна, іноді воно є обов’язковим, в залежності від умов кредитного договору. Страховий договір покриває всі ті ж ризики, що і класична страховка майна. Цей вид страхування гарант банку для забезпечення кредитних зобов’язань компанією.

І останнє – титульне страхування.

Титульне страхування – це втрата майна через юридичні маніпуляції. Простими словами – страховка від рейдерських атак.

Нагадаємо, що тільки за останній рік було 6 гучних справ по рейдерським захопленням. Страхові експерти виділяють цей вид майнового страхування як один з найбільш затребуваних.


Прокоментувати

Коментар

Author

Web-site