Страховка для катера

кактер

18.08.2016

Київ місто на Дніпрі, а значить, є ще одна «дорога» для їзди, але тільки на яхтах і катерах. У водному транспорті є свої правила і заборони, є ризики і збитки, все так само як і автомобільному житті.

Як правило, найчастіші причини ремонту катерів – це удар об бетонний пірс або іншу поверхню. Утворюються подряпини, тріщини або пробоїни. Ремонт катера, звичайно ж, не дешевий.

Що може покрити страховка катера?

Витрати на ремонт корпусу, механізмів, електроніки, а також, витрати, пов’язані з крадіжкою судна.

Водну страховку можна оформити на певні дати плавання або ж на рік з подальшою пролонгацією.

Водний транспорт більше інших схильний до зносу за рахунок впливу води на корпус судна. Катери, експлуатовані 5-7 років, часто мають пошкодження осмосом. Візуально такі пошкодження страховий експерт швидко визначить – здуття гелькоута через гідроліз. Враховуйте цей фактор перед оформленням страхового договору. Часто пошкодження «часом» є винятком із страхових ризиків. Але все ж деякі компанії пропонують повне КАСКО для катерів.

Глобально у водному страхуванні є два напрямки: страховка катера при «тоталі» (повній загибелі транспорту) або відшкодування ушкоджень і «тотал». Рівень компаній по ремонтним роботам катерів теж можна обрати в страховому договорі: від кустарних до сертифікованих з оригінальними деталями.

Всі ці параметри впливають на вартість страховки катера.


Прокоментувати

Коментар

Author

Web-site