Навіщо потрібна туристична страховка

акула

19.08.2016

Уявіть себе на місці туриста у якого під час подорожей за кордоном різко погіршується стан здоров’я. Це моментально спричинить значні фінансові витрати на медичну допомогу, якщо Ви не в повній мірі володієте іноземною мовою, ще й масу незручностей, пов’язаних з організацією допомоги. Одним словом, відпочинок Вам запам’ятається надовго, і, на жаль, не через гарні краєвиди.

Вихід один – оформити туристичне страхування.

Поліс забезпечує витрати на медичну допомогу за кордоном, а також, адміністративну та юридичну допомогу.

У страховому договорі є номер телефону Асистансу, за яким Ви телефонуєте в непередбаченій ситуації.Вам буде надана допомога в організації транспортування в клініку, лікарі будуть точно проінформованіпро стан хвороби.

Відносно вибору суми, на яку будете застраховані, можемо порекомендувати одне – враховуйте рівень медичного страхування країни в яку плануєте їхати.

Якщо Ви думаєте, що поїхавши в країни третього світу можна оформити страховку з мінімальним покриттям, на ділі можете сильно помилитися. Взяти, приміром, Філіппіни. Елементарна медична допомога в цій країні легко може коштувати тисячу доларів. Клініки «заточені» на іноземців, або заможних філіппінців, основна маса місцевого населення просто не можуть дозволити собі медичну допомогу. Якщо відпочинок зосереджений на островах, плюсуйте до вельми витратної медицини ще й транспортування літаком в найближчу лікарню.

І не забувайте, враховуючи тарифи мобільних та інтернет провайдерів, щоб зателефонувати родичам в Україну, також доведеться викласти певну суму грошей.

Резюмуючи вище сказане, пам’ятайте, краще забути взяти крем від сонця, ніж туристичну страховку.


Прокоментувати

Коментар

Author

Web-site