Медичне страхування співробітників компанії

страхование сотрудников

07.09.2016

Кадри вирішують все – це знає будь-яка успішна компанія, так як, саме командна робота і призводить до найкращих результатів.

А що створює довіру підлеглого до керівництва? Зарплата, мотивація, заохочення, повага і медичне страхування.

Більш того, медичне страхування співробітників один з найважливіших інструментів комфортної роботи, як для самих працівників, так і для компанії в цілому.

Медична страховка співробітників покриває витрати на медичну допомогу, невідкладну допомогу, стоматологію, стаціонарне та амбулаторне лікування.

Допомога може бути надана як в державній поліклініці, так і в комерційній.

Чим же вигідне страхування співробітників для самої компанії?

По-перше, наявність медичної страховки – важливий аргумент для людей виского рівня професіоналізму.

По-друге, компанія отримує відшкодування у випадках, коли співробітнику доводиться піти на лікарняний. І якщо мова йде про місяці – страхові виплати вельми відчутна допомога. Розміри виплат і інші умови страхового полісу підбирає під себе власник компанії.

Варто відзначити, що і самі витрати компанії для страхування співробітників можуть варіюватися. Вартість буде залежати від умов, класу клінік, кількості співробітників.

Існує страхування лише від нещасних випадків. Такий вид часто обирають виробничі компанії.

Страховка від нещасного випадку покриває ризики смерті або інвалідності. А також, відшкодовує певну суму грошей родині загиблої людини внаслідок нещасного випадку.

Інвестуючи в свою компанію, пам’ятайте про найважливіший актив – команду.


Прокоментувати

Коментар

Author

Web-site