Для чого потрібна страховка авто

strahovka-avto

09.08.2016

Словами не передати те полегшення, коли не потрібно думати про гроші на ремонт авто. А якщо мова йде про машини преміум класу?! Та ще й Ви ззаду вчасно не зупинилися?! Але давайте, по порядку ..

Як можна застрахувати машину?

  • ОСЦПВ – страховка машини, яку пошкодили Ви
  • КАСКО – страховка Вашої власної машини

ОСЦПВ, вона ж «Автоцивілка» – обов’язковий вид страхування. Причому страхується як майно третьої особи, так і шкода здоров’ю.

Страхова сума виплати на майно 100 000 грн, на шкоду життю і здоров’ю 200 000 грн.

З огляду на той факт, що зараз лише кілька деталей можуть коштувати під 50 000 грн, можна припустити, що 100 000 грн не вистачить на ремонт всього автомобіля, особливо якщо мова піде про дорогі іномарки.

Тому, страхові компанії пропонують ДЦВ – добровільну цивільну відповідальність. За логікою речей, це збільшення страхової суми по Автоцивілці. На дорозі спокійніше буде, якщо до ОСЦПВ додати від 50 000 грн до 200 000 грн для виплати. Як кажеться, про всяк випадок, тим більше що платіж за цю послугу не великий.

Ну і, звичайно ж, КАСКО! Центр серед автомобільного страхування, адже ми всі себе любимо, і свої машини тим більше. В даному випадку, застрахований власний автомобіль.

В автомобільному світі люди діляться на дві половини: ті, хто страхують КАСКО і ті, хто не страхує, реакція цих двох каст після ДТП видна неозброєним оком.

Обираєте суму страховки для автівки, робите платіж, і рік поїздок зі спокійною нервовою системою – забезпечений. На дорогах завжди вдосталь «професійних» водіїв, так що, краще витратити зараз, щоб не заплатити потім по повній програмі.


Прокоментувати

Коментар

Author

Web-site