Медичне страхування для дорослих

Навіщо вам поліс Медичного страхування?

Добровільне медичне страхування - це страхування здоров'я на випадок хвороби.

Медичне страхування дозволяє отримувати певний обсяг медичних послуг безкоштовно в рамках умов договору медичного страхування в разі виникнення проблем зі здоров'ям.

Медична страховка дозволяє отримувати якісне медичне обслуговування і убезпечити себе від непередбачених витрат на лікування. Якщо в період дії договору відбудеться підвищення цін на послуги клінік або медикаменти, на Вас це ніяк не вплине.

Величезною перевагою є повний супровід клієнта страховою компанією. Застрахованій особі не потрібно самостійно записуватися на прийом до лікаря, стояти в чергах або шукати необхідні медикаменти. Всім цим займається страхова компанія.

Як працює медичне страхування?

У разі поганого самопочуття або виникнення будь-яких проблем зі здоров'ям, застрахованій особі просто необхідно зателефонувати до цілодобового колл-центру (асистансу) страхової компанії і розповісти про проблему зі здоров'ям. Працівники колл-центру, які є лікарями-координаторами, самі організовують Вам необхідну медичну допомогу в залежності від ситуації (запишуть на прийом до лікаря в зручну для Вас клініку, викличуть лікаря додому або організують виклик невідкладної допомоги). При цьому гроші на медичне обслуговування страхова компанія перераховує безпосередньо до медичного закладу, а клієнт просто пред'являє картку застрахованої особи, яка видається при укладенні договору.

Що покриває медична страховка?

Медична страховка надає наступні послуги в залежності від умов договору:

 • Амбулаторно-поліклінічне обслуговування - консультації лікарів; діагностичні, лабораторні та інструментальні обстеження; маніпуляції і малі хірургічні операції; денний стаціонар; виклик лікаря додому.
 • Стаціонарне лікування - консультації та інші професійні послуги лікарів; медикаментозне лікування; проведення діагностичних та лабораторних обстежень; оплата харчування, передбаченого медичним закладом; догляд середнім медичним персоналом лікарні; перебування у відділенні інтенсивної терапії; терапевтичне та оперативне лікування, анестезіологічна допомога.
 • Невідкладна допомога - організація та оплата медичної допомоги при гострих станах, які вимагають невідкладної медичної допомоги. А саме: реанімаційні дії; лікувальні та діагностичні процедури, необхідні для стабілізації стану хворого; медикаментозне забезпечення, необхідне для надання невідкладної медичної допомоги; транспортування каретою невідкладної допомоги до медичного закладу в разі потреби невідкладної стаціонарної допомоги; накладення шини, гіпсової пов'язки, бинтів та інші дії при травматичному пошкодженні.
 • Оплата та доставка медикаментів - забезпечення медикаментами за призначенням лікаря відповідно до умов договору. Людина сама обирає варіант отримання медикаментів - в територіально зручному аптечному закладі або з доставкою додому.
 • Стоматологічна допомога - первинний огляд, рентгенографія зуба; послуги при хірургічному лікуванні; видалення зубів, коренів; послуги терапевтичного лікування; лікування гострих захворювань ясен і слизової оболонки рота.
 • Цілодобове супровід асистансом - запис до необхідного лікаря; організація лікувального процесу; забезпечення послуг вузькопрофільних фахівців; контроль якості медичного обслуговування.

Вартість поліса ДМС залежить від таких параметрів:

 • Вік і стан здоров'я клієнта
 • Рівень клінік обслуговування
 • Перелік послуг, що входять в програму страхування (наповнення програм страхування).

Документи необхідні для оформлення медичного полісу

Для укладення договору медичного страхування необхідно:

 • Заповнити заяву на страхування, в якому відповісти на питання за станом здоров'я
 • Надати паспорт та ідентифікаційний номер.

itgЧому важливо оформити медичну страховку в компанії ITG?

Фахівці ITG проаналізують усі пропозиції, щоб підібрати для Вас найбільш підходящу програму медичного страхування, виходячи з Ваших потреб, з необхідним наповненням і бажаним рівнем клінік обслуговування. При цьому ми відкинемо непотрібні додаткові опції, які збільшують вартість страховки.

Наші фахівці розкажуть Вам всі умови страхування на доступній і зрозумілій мові, звернуть увагу на всі обмеження і виключення, щоб уникнути сюрпризів протягом користування медичною страховкою.

Ми працюємо з перевіреними страховими компаніями, які співпрацюють з великою кількістю медичних установ по всій Україні, щоб перебуваючи в будь-якій точці країни, клієнт зміг в разі необхідності отримати кваліфіковану медичну допомогу.

Новини