Додаткова (ДЦВ)

Що таке Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності (ДЦВ)?

Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (ДЦВ) - це добровільний вид страхування, який дозволяє збільшити стандартні ліміти виплат по Автоцивілці (ОСЦПВ).

Так само як і по Автоцивілці (ОСЦПВ), за договором ДЦВ страхуванню підлягає цивільно-правова відповідальність водія транспортного засобу за заподіяння з його вини шкоди здоров'ю і майну третіх осіб.

Навіщо потрібен договір ДЦВ?

Стандартний поліс ОСЦПВ (Автоцивілка) має обмежені регламентовані державою ліміти виплат, яких іноді може бути недостатньо, щоб покрити дорогий ремонт. У такому випадку, щоб уберегти себе від непередбачених витрат існує договір добровільної цивільної відповідальності (ДЦВ), за допомогою якого за невеликі кошти, можна збільшити ліміти виплат на суму до 1 000 000 гривень, і тим самим відчувати себе більш впевнено на дорозі.

Як працює ДЦВ?

При настанні страхового випадку в першу чергу виплата відбувається за полісом ОСЦПВ, де стандартні ліміти виплат на сьогоднішній день складають 200 000,00 грн - По збитку, заподіяному життю і здоров'ю, і 100 000, грн - По збитку, заподіяному майну. У разі, якщо розмір збитку перевищує встановлений ліміт, в силу вступає договір добровільної цивільної відповідальності (ДЦВ), який відшкодовує суму, якої невистачає.

Від чого залежить вартість ДЦВ?

Вартість добровільної цивільної відповідальності залежить від наступних параметрів:

  • Категорія транспортного засобу (легковий, вантажний, автобус, причіп, мотоцикл, спецтехніка)
  • Ліміт відповідальності (страхова сума)
  • Період дії договору

Документи , необхідні для оформлення ДЦВ?

  • Паспорт або посвідчення водія
  • Ідентифікаційний номер
  • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт)

З договором ДЦВ у нас також купують Автоцивілку (ОСЦПВ) і КАСКО

Новини