Про проект

Страховий брокер ITG - це новий підхід в області страхового посередництва. ITG гарантує індивідуальний, персональний сервіс.

o-nasМи співпрацюємо зі стабільними і платоспроможними страховими компаніями - лідерами страхового ринку в Україні. Це дає можливість підібрати найкращий варіант виходячи з Ваших потреб і бюджету.

Компанія ITG - це в першу чергу економія Вашого часу та гарантія надійності.

Ми самостійно займаємося аналізом страхового ринку і оцінкою всіх ризиків, аналізуючи сильні і слабкі сторони кожної страхової компанії. Обробляємо всі пропозиції, відкидаємо невідповідні варіанти і надаємо Вам найкращі результати, вказуючи на всі переваги і недоліки.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте:

  • Обробку ризиків, які підлягають страхуванню
  • Аналіз страхового ринку і підбір страховика
  • Супровід з моменту укладення договору на весь період страхування
  • Перестрахування ризику при необхідності
  • Оперативне врегулювання збитків

Компанія ITG в курсі всіх подій страхового ринку, стежить за змінами та інноваціями.

Ми не довіряємо рейтингам. Ми знаємо компанії зсередини.

1

Договорів

1

Юр осіб

1

Виплат

Партнери

Новини

Поділитися посиланням:

Найбільш поширені питання

Як працює страховий брокер ITG

Брокер ITG - це незалежний експерт страхової діяльності , який діє в інтересах клієнтів. Робота брокера спрямована на пошук оптимальних варіантів страхування для клієнта і супровід протягом всього періоду страхування.

Чим відрізняється страховий брокер від страхової компанії

Страховий брокер не є представником страхової компанії - він працює від свого імені і виступає посередником між клієнтом і страховою компанією, при цьому представляючи інтереси клієнта.

Скільки коштують послуги страхового брокера?

Послуги страхового брокера для клієнта абсолютно безкоштовні і при зверненні в брокерську, а не страхову компанію, клієнт нічого не переплачує. Немає ніяких прихованих платежів і підводних каменів. Всі брокерські послуги оплачують страхові компанії.

Які переваги я отримаю, звертаючись в ITG?

Брокер ITG гарантує отримання надійних послуг страхування , супровід на весь період страхування, допомогу у врегулюванні збитків і якісний індивідуальний підхід. Ми стежимо за всіма змінами страхового ринку і законодавства , тому завжди зможемо оперативно підібрати для Вас найбільш підходящі варіанти і роз'яснити зрозумілою мовою всі нюанси непростих договорів страхування.

Навіщо потрібен страховий брокер

В першу чергу страховий брокер - це економія ресурсів і часу. Ми знаємо ринок та всі компанії зсередини і максимально можемо задовольнити ваші вимоги. Вам не потрібно наосліп обирати страхову компанію. Брокер зробить це професійно, що виключить можливі проблеми при взаємодії з недобросовісними страховими компаніями - брокер намагається не працювати з такими компаніями, а в разі виникнення проблем, бере їх рішення на себе.

Замовте страхуваня

Вас цікавить: Автострахування Медичне страхування Туристичне страхування Страхування бізнесуКод перевірки: